Programy

FHC Bruslící program PRO 2

FHC Bruslící program je určen pro hráče, kteří se chtějí neustále zlepšovat ve svých hokejových dovednostech. Tento program plynule navazuje na  FHC Startovací program nebo FHC Tréninkově-diagnostický program.

FHC Startovací program

FHC Startovací program je určen pro všechny hráče, kteří chtějí dokonale znát své silné a slabé hokejové stránky. Program totiž obsahuje speciální videoanalýzu techniky bruslení, pomocí které dokážeme na základě klíčových pozic zhodnotit úroveň bruslařské techniky hráče – ve kterých fázích bruslení by se měl zlepšit nebo jak má správně koordinovat svůj pohyb.

FHC Bruslící program

FHC Bruslící program je určen pro hráče, kteří se chtějí neustále zlepšovat ve svých hokejových dovednostech. Tento program plynule navazuje na  FHC Startovací program nebo FHC Tréninkově-diagnostický program.

FHC Funkční program

V tomto programu se zabýváme kompenzačními a posilovacím cvičeními, která napravují a kompenzují omezení z jednostranného zatížení.

FHC Silový program

Pro všechny hráče, kteří chtějí chtějí rozvíjet hluboký stabilizační systém (core), výbušnost, odrazovou sílu, elasticitu svalstva a dynamickou sílu.

FHC Amatérský hobby program

Pro všechny, kteří se chtějí naučit základy bruslení, případně zdokonalit svou současnou bruslařskou výkonnost a individuální herní činnosti (střelba, přihrávání, vedení puku a kličky).

Spolupráce s reprezentacemi

Program je určen pro reprezentační družstva s cílem zvýšit výkonnost konkrétní skupiny hráčů nebo celého týmu ve vybraných oblastech pomocí aplikování individuálních nebo individualizovaných tréninků na ledě, na trenažéru nebo v prostředí off-ice.

Oddílová příprava

Program je určen pro oddíly s cílem zvýšit výkonnost konkrétní skupiny hráčů nebo konkrétního družstva / družstev ve vybraných oblastech pomocí aplikování individuálních nebo individualizovaných tréninků na ledě, na trenažéru nebo v prostředí off-ice. 

FHC Skating analysis

Program je určen pro hráče převážně od kategorie U12 a výše s cílem přehled o individuální technice bruslení.

HDC Návrat hráčů po zranění

Program je určen pro hráče různých věkových kategorií, kteří potřebují po zranění nabýt optimální technickou, taktickou a kondiční připravenost potřebnou pro návrat do zápasového procesu.

HDC Individuální program

Určený pro hokejové hráče všech věkových a výkonnostních kategorií. Program je sestavován na základě požadavků hráče. Je vytvořen po konzultaci s našimi specialisty.

HDC Golmanský program Junior

Program je určený pro hokejové golmany do 12 let, zaměřený na individuální rozvoj brankářských dovedností. Program zahrnuje Golmasnkou diagnostiku a následný individuální tréninkový proces zaměřený na zlepšení zjištěných nedostatků.